Gaziantep Hitachi Yetkili Servisi

Hitachi Yetkili Servisi

Gaziantep Hitachi Yetkili Servisi olarak Hitachi ürünlerinizde oluşan tüm arızalar için size bir telefon kadar yakınız. Bizi arayın.

Fujitherma Yetkili klima servis

Servis Ağımız Gaziantep’in tüm ilçe ve mahallelerine hizmet vermektedir. Fujitherma klima servis, bakım ve onarım hizmetleri için bizi arayabilirsiniz.

100% Müşteri Memnuniyeti

Kaliteli hizmetimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktan onur duyuyor ve bu seviyeyi sürekli Yükseltmek için elimizden gelen gayreti vermeye devam ediyoruz.

5 yıl garantili Hitachi Eco terma japon serisi

Firmamız Gaziantep ili genelinde Gaziantep Hitachi klima yetkili servisi ve satış bayi görevlerini yürütmektedir.

Duvar tipi bireysel split klimalardan ticari klimalara, ısı pompalarından merkezi klima santrallerine kadar her alanda klima arızalarınıza çözüm sunuyoruz.

Garantili ve garanti dışı iklimlendirme üniteleri için Gaziantep’in tüm semtlerine servis hizmeti vermekteyiz.

0543 746 27 04 telefonumuzdan bize ulaşarak Hitachi klima servisi çağırabilirsiniz.

Tüm dünya ve bir çok markaya klima kompresörleri üreten Hitachi klima, ülkemizde yaygın bir satış ve servis ağına sahip olmakla birlikte müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta, tüm servis personeline gerekli eğitimleri sağlamakta profesyonel işçilik ve Japon kalitesinde ürünler ile yüksek düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Firmamız bünyesinde bulundurduğu personelin uzmanlığına önem vermekte, kalifiye bakım onarım işçiliği için gerekli iklimlendirme eğitimlerini personele düzenli periyotlarla ve uluslar arası eğitimciler tarafından verdirerek profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Hitachi Teknik Servis Hizmetlerimiz:

  • Garantili Hitachi klima montajı ve de montaj hizmeti
  • Garantili Hitachi klima bakım ve onarım hizmetleri
  • Garanti dışı Hitachi klima montaj de montaj hizmetleri
  • Garanti dışı Hitachi klima bakım ve onarım hizmetleri
  • Hitachi VRF klima montajı ve de montajı
  • Hitachi VRF klima sistemleri bakımı ve tamiri

Klima Sektöründe Sektörde Hitachi

1910 senesinde kurulan hitachi aynı yıl elektrik motorlarını seri üretmeye başladı. Arge’ye önem vererek sürekli kendi ürünlerini geliştirdi ve patentini aldı.

Gelecek yıllarda üretim hattına ev gereçlerinden sanayi ürünlerine, sağlık sektöründen iş makineleri sektörüne kadar cihaz ve çeşitli ürünlerin imalatına başladı.

Hitachi ürettiği kompresörlerin kalitesiyle birçok klima ve buzdolabı üreticisinin beğenisini kazanmış ve talep görmüştür.

Günümüzde evlerinize giren birçok soğutma ürününün kompresörü dünyanın en büyük 38. firması Japon devi Hitachi tarafından üretilmektedir.

Günümüzde listelerde dünya’ en büyük ilk 50 şirket arasına giren Hitachi iklimlendirme sektöründe Asya’dan Avrupa’ya, Amerika’dan Afrika’ya kadar tüm kıtalarda satış ve servis ağına sahiptir.

İklimlendirme ürünlerinde bireysel duvar tipi klimalardan merkezi VRF sistemlerine, ticari klimalardan klima santrallerine kadar her alanda üretim yapmaktadır.

Türkiye’de distribütörlüğü Asal İklimlendirme tarafından yapılmaktadır.

Gaziantep yetkili servis görevini ise firmamız  Klima Dünyası tarafından üstlenilmiştir.

Çevreci bir yaklaşımla ERP politikalarına uygun cihaz üreterek hem enerji tasarruflu inverter klimalar üretmekte hem de doğayı korumak amacıyla doğaya ve ozona zarar vermeyen gazlar kullanan Hitachi toplumlarda olumlu etki bırakmaktadır.

R410A klima akışkanın en büyük avantajı ise düşük emisyon ve güçlü ısıtma / soğutma kapasitesidir.

Firmamız Klima Dünyası güçlü altyapısı, profesyonel iklimlendirme ekipleri ve müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışı ile hizmet vermektedir.

Tüm Hitachi klima ürünlerine satış ve klima tamiri, klima bakımı hizmetlerini alanında uzman kadrolarımızla vermekteyiz.

Gaziantep Ecotherma yetkili servisi

Gaziantep Klima Dünyası  Gaziantep Ecotherma yetkili servisi olarak hizmet vermektedir.

Ecotherma klimalar Hitachi Türkiye distribütörlüğü tarafından ülkemizde satışa sunulmakta ve Hitachi klimanın geniş yetkili servis ağı tarafından tüm Ecotherma klima modellerine servis hizmeti sunulmaktadır.

Gaziantep Ecotherma klima servisi olan firmamız tüm profesyonel bakım, onarım ve montaj ekipleriyle tüm sorun ve ihtiyaçlarınıza çözüm sunar.

Arızalı Ecotherma klimalarınızın onarımı, periyodik bakım süresi gelen klimalarınızda detaylı bakım ve temizliğinin yapılması, klima söküm (demontaj) ve montajlarınızın yapılması gerektiği durumlarda bizimle irtibata geçerek profesyonel yetkili servisinden hizmet alabilirsiniz.

Gaziantep’in tüm semtlerinde yetkili Ecotherma servisi güvencesiyle garanti içi ve garanti süresi dolan tüm klimalarınız için hizmet vermekteyiz.

Uygun fiyat ve kaliteden taviz vermeden işçilik prensiplerini benimseyerek yüksek müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz.

Call Now Button
WhatsApp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?