gaziantep kombi bakimi

Kombi Bakımı, Kombi bakımı nasıl yapılır? Kombi bakımı her yıl yapılmalı mı? Kombi bakımı yapılmazsa mesele olur mu? Kombi bakım fiyatları ne kadar?
Kombi bakımı ev, büro ve işyerlerinde kullandığımız hermetik, bacalı, yoğuşmalı kombilerin incelenip ihtiyaç duyulan bakımının yapılması ve olabilecek arızaların evvelce belirleyerek arızayı ve gideri asgari düzeye indirip Kombinin ömrünü ve yakış kalitesini maksimum düzeye çıkarma işlemine kombi bakımı denir.

Periyodik kombi bakımı ile kombilerinizin performansını arttırabilir, ömrünü uzatabilir, arızalanmaları asgari düzeye çekebilir, ısıdan ve yakıt tüketiminden tasarruf sağlayabilirsiniz.

Kombi bakımı taleplerinizde aletlerinize tam bakım hizmet veriyoruz.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılıyor?
Kombi yanma verimini arttırmak emeli ile iç tozlarının temizlenmesi.

Kalorifer tesisatının dönüş hattında yer alan filtrenin sökülüp temizlenmesi ve kombi bir müddet çalıştırıldıktan sonra tekrar kontrol edilerek tesisatın vaziyetine bakılması, şayet filtre tekrar pislik toplamışsa petek temizliği yapılması yakıt tasarrufu açısından bütçenize çok büyük yarar sağlayacaktır.

Genleşme tankı hava basınç kontrolünün yapılması (1,5 bar olacak şekilde)

Çakmak mekanizmasının kontrol edilmesi ve ayarlanması.

Brülör (yanma odaları) temizliğinin yapılamsı.

Gaziantep Kombi Bakımı

Sıcak su kontrolü sensör ölçümünün yapılması eğer değeri istenen değerde değilse değiştirilmesi.

Gaz enjektörlerinin temizliği ve yanış kontrolünün gerçekleştirilmesi.

Fan motoru kontrolü kirlenmiş fanlar balans neticesinde ses yapabilir temizlenip yağlanması neticesi kombiniz daha suskun çalışır.

Kombi bakım ekiplerimiz aletinizin bakımını gerçekleştirirken aletinizde olmuş olan veya arada sırada tekrarlayan arızaları bildirmeniz halinde sertifikalı servis personellerimiz arızaları ortaya çıkarabilecek olan parçalarında ihtiyaç duyulan kontrolünü yaparak sizleri bilgilendireceklerdir.

Diğer Hizmetlerimiz

kombi ariza kodlari
kombi ariza kodlari
kombi ariza kodlari