“Kış aylarına girdiğimiz şu günlerde kombilerimize ihtiyaç duymaktayız.

Eğer Sizlerinde Kombinizin bazı bölümlerinde veya bazı sistemleri düzgün çalışmıyorsa yada hiç çalışmıyorsa Gaziantep Kombi dünyası Tamir Servisi ile temasa geçerek kombinizdeki arzanın büyümesine mani olabilirsiniz.

Gaziantep’in en emin kombi servisi, uzun senelerden bu yana kombi arızalarında servis ihtiyacına hızlı, garantili ve yerinde çözüm hizmeti vermekteyiz.

Kombi onarım taleplerine hızlı cevaplamamız, işimizi özensiz acele yaptığımız mananına gelmez.

Hermatik kombi çeşitleri veya bacalı yada yoğuşmalı kombi servis bakımı arızası, onarımı ve montaj taleplerinizi işinde deneyimli servis ekiplerimizle yerinde yapmaktayız.

Kombi Tamiri

Bütün kombilerde bulunan Genleşme tankında bulunan Baca ısı sensörleri, Eşanjör, pompalar, termostat, hava akış şalteri, kontrol panosu, elektronik anakartlar, fan motoru, gibi bir çok parçaların bir arada bulunmasından meydana gelmektedir.

Bu kadar çok parçadan oluşan kombi kullanıma bağlı olarak vakit içerisinde arızalar olabilir.

Kombi arızalandığında arıza kodları ile size vaziyeti bildirir. Arıza kodları sayesinde kombi arıza sebebini anlayabilirsiniz.

kombi servisi gaziantep5

Kombi Parçaları

Kombi Parçaları Kombiler bireysel kullanımda ısınma ihtiyacımızı karşılamaktadır. Kombi genleşme tankı, prosestad, baca, ısı sensörleri, eşanjör, sirkülasyon pompası, fan motoru, termostat, kontrol panosu, elektronik anakart, brülör, gaz valfi gibi birçok parçanın bir araya gelmesiyle oluşmaktadır. Kombi parçaları ve bu parçaların görevlerini biliyormusunuz?

Arıza Kodları

Kombilerinizin içinde birden çok elektronik ve mekanik parçalar barındıran kombi kullanıma bağlı olarak zaman içerisinde bazı arızalar çıkarabilir. Kombi arızalandığında arıza kodları ile size durumu bildirir. Arıza kodları sayesinde kombi arıza sebebini anlayabilirsiniz. Kombiniz arızalandığı zaman servisi çağırmadan önce kombinizdeki arıza kodu anlamını öğrenip resetleme sonucunda arızayı giderebilirsiniz.

Kombi Bakımı

Kombi bakımı ne zaman yapılmalı?
Kombi sıcak su vermiyor neden?
Kombi neden gürültülü çalışıyor?
Kalorifer petekleri neden ısınmıyor?
Kombi ısındıkça neden su akıtıyor?
Kombi arızalandı acaba kombi tamir ücreti ne kadar gibi sorularınız için bizi arayın.

Kombi Tamirinde Lider Firma

Gaziantep’te Kombi tamiri sektöründe lider firmalardan olan Kombi Tamir Servisi, Petek Temizleme, Kombi Değişimi, hizmetleri ile hem müşteri memnuniyetini, hem de artan deneyim, birikim ve tecrübeler ile daha kaliteli bir hizmeti sizlerle buluşturuyor. müşterilerine hizmet vermekten gurur duyar.

Kombi Tamir Servisi

Kombiler ev, büro ve işyerleri için ısınma emelli kullanımda artık vazgeçilmez aletler oldu.

Kombilerinizdeki Acil bir vaziyet için bizi aradığınızdan sonraki 4 saat içinde size yardımcı olmak için evde olacağımızı taahhüt ediyoruz.

Gaziantep’te günden güne artan kombi arızası için servis taleplerine hızlı cevaplamak için her vakit kendimizi bu alanda aktüellemekteyiz.

Kombi servisi hizmetlerine 2010 seneninden itibaren Arçelik, Buderus, Vaillant, Bosch, Viessman, Baymak, Baykan, Protherm, Eca, Alarko, Ariston, Demirdöküm, Airfel, Wolf, Ferroli marka kombilerle alakalı tamir, bakım, montaj ve petek temizleme işini daha hızlı, daha güvenli, ve daha kaliteli, orjinal yedek parça kullanarak, garantili ve yerinde hizmet veriyoruz.

Kombiniz arızalandığında arıza kodları ile size durumu bildirir.

Sizlerde Bu arıza kodlarını sitemizden inceleyerek kombinizde oluşan arızaların sebeblerini anlayabilirsiniz.

Kombiniz için servis çağırmadan önce arıza kodu veriyorsa anlamını öğrenip resetleme neticeninde arızayı giderebilirsiniz.

Kombi Montajı

Kombi değiştirmenin büyük bir fiyatı olduğunu biliyoruz ancak soğuk kış aylarında evinizin konforunu savunmak mevzubahis olduğunda, düzgün çalışan bir kombi gereklidir.

Bilgili ve tecrübeli kombi heyetim teknisyenlerimiz ve satış personelimiz, kombi değiştirmek için size çeşitli öneriler sunabilir.

Tüm büyük kombi markalarıyla çalışıyoruz ve size sisteminizin, evinizin ve ferdi ihtiyaçlarınıza göre bir teklif sunabiliriz.

Kombi bakımı için soğuk kış aylarının gelmesini beklemek, en çok ihtiyacınız olduğunda arızalanmasına kapı aralayabilir.

Call Now Button
WhatsApp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?